آموزش سئو وردپرس

۷ افزونه برتر سئو در وردپرس

۷ افزونه برتر سئو در وردپرس

لیستی از ۷ افزونه برتر و مهم که یک سئوکار جهت کار با وردپرس به آنها نیاز پیدا میکند در این مقاله برای شما آماده کرده ایم.شما نیازی به همه این افزونه های نخواهید داشت ، اما هرکدام به شکلی متفاوت به سئو سایت شما کمک خواهد کرد.بنابراین از این لیست میتوانید انتخاب کنید که کدام افزونه مورد نیاز شما می باشد و به راحتی میتوانید از این افزونه ها در راستای افزایش رتبه خود استفاده کنید.

 Yoast

این افزونه از بهترین افزونه های سئوی وردپرس می باشد که بیش از ۵ میلیون بار نصب شده است.اولین افزونه سئوی وردپرسی که هر کاربر وردپرس باید نصب کند این افزونه میباشد.این افزونه قابلیت هایی که در وردپرس وجود ندارد را به آسانی در اختیار شما قرار میدهد و به وردپرس شما اضافه خواهد شد.اگر برای نقشه سایت خود یا ریدایرکت ها از افزونه های دیگری استفاده میکنید قطعا با این افزونه این مشکلاتتون را هم حل خواهد شد.

قسمتی از قابلیت هایی که افزونه به وردپرس شما اضافه خواهد کرد:

  • مقدار متا را میتوانید به صفحه خود اضافه کنید
  • نقشه سایت یا Sitemap بسازید
  • Robots.txt , .htaaccess خود را ویرایش کنید
  • به سرچ کنسول خود متصل شوید
  • تغییر مسیر یا ریدایرکت ها
  • کلمه کلیدی فوکوس تنظیم کنید

و بسیاری از نکته های مثبتی که این افزونه به شما یاداوری خواهد کرد که مقاله ای که مینویسید با اصول گوگل و استاندارد باشد.

Yoast-SEO-Premium seokarmag

افزونه Broken link checker

افزونه ساده و قدرتمندی که به اسکن لینک های خراب وب سایت شما میپردازد.به آسانی میتوانید از داشبورد آن به سرعت لینک های خراب خود را شناسایی و برطرف نمائید.این عمل کمک ممیکند تا لینک های شکسته شده داخلی شما دچار صفحه ۴۰۴ نشوند.به شدت توصیه می شود لینک هایی به این شکل را حذف کنید چون باعث می شود عنکبوت های گوگل به بن بست برسند.

افزونه Schema Pro

ریچ اسنیپ ها بسیار مهم هستند و باعث بهبود بازدید و کلیک خوردن مطلب شما خواهد شد.با این کار به گوگل اطلاعات بیشتری در مورد مطلب خود میدهید و به شدت توضیه می شود.این عمل باعث می شود گوگل مطلب شما را بهتر درک کند و بفهمد.پیکر بندی این افزونه بسیار ساده می باشد و به خوبی روی وب سایت شما نصب خواهد شد همچنین اطلاعات نموداری در زمینه جستجوهای وب سایت خو هم میتوانید با این افزونه داشته باشید.

افزونه SEMRUSH

ابزاری که در زمینه تحقیق کلمات کلیدی گرفته تا بهنه سازی و همچنین ردیابی رتبه کلمات کلیدی کمک میکند.معروف ترین قابلیت این افزونه امکان مشاهده کلمات کلیدی فزاینده میباشد.

افزونه  SEO Image Optimizer

با بهینه سازی تصاویر خود میتوانید میزان قابل توجهی ترافیک از موتورهای جستجوی تصاویر دریافت کنید.ویژگی Alt را حتما به تصاویر خود اضافه کنید.یکی از مهمترین نکات در سئو تجربه کاربر از وب سایت شما است.زمانی که سرعت وب سایت شما بهینه و مناسب باشد کاربر رضایت بیشتری خواهد داشت.

افزونه فشرده سازی تصاویر وردپرس

افزونه Image Compression plugin

تصاویر بخش جدایی ناپذیر از وب سایت ها هستند.به طور متوسط در هر پست ۳ تصویر استفاده می شود که حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ کیلوبایت خواهد شد.معمولا با سرعت نتی که ما داریم بهتر است ابتدا تصاویر خود را فشرده کرده و سپس در وب سایت خود استفاده کنید.این عمل باعث میشود کیفیت عکس شما حفظ شده اما حجم آن کاهش یابد که نتیجه این عمل افزایش سرعت لود وب سایت شما خواهد شد.

افزونه Cache

برای وب سایت خود از یک افزونه پاک کردن کش استفاده کنید.افزونه موشک مناسب میباشد و توصیه می شود.به راحتی میتواند با این افزونه کش خود را خالی کرده .

نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن