آموزش سئو

سئو چیست؟

سئو در اصل بهینه سازی وب سایت شما برای موتور های جستجو به منظور افزایش بازدید و قرار گرفتن در نتایج گوگل می باشد.برای بدست اوردن یک استراتژی سئو باید سه مولفه اصلی را درک کنید :

  • بازدید کنندگان وب سایت شما به چه مطالبی احتیاج دارند؟
  • موتور های جستجو چگونه کار میکنند؟
  • چگونه به طور مداوم وب سایت خود را بهینه نگه داریم ؟

در حالی که موتورهای جستجو گر نظیر گوگل همیشه در حال تحول و ایجاد تغییرات بنیادین در الگوریتم های خود هستند.خودتان مقایسه کنید که گوگل چقدر نسبت به سالیان گذشته ارتقا داشته و دقیق تر شمارا به جستجویتان میرسانند.معمولا در سه سایت اول شما به نتیجه مورد نظرتان رسیده اید.این دقیق شدن نشان از تغییرات اساسی در الگوریتم و کار بی وقفه در موتور های جستجو میباشد.

سئو چیست

اصول اولیه بهینه سازی در موتورهای جستجو چیست ؟ چرا مهم است ؟ چگونه افراد جستجو میکنند ؟ چه چیزهایی را جستجو میکنند؟چقدر طول میکشد تا به نتیجه مورد نظر خود برسند؟چه چالش هایی در زمان سئوکار حرفه ای بودن باید رعایت کنند؟چه ابزارهایی مورد نیاز آنهاست ؟چگونه سئو را آموزش ببینید ؟روند بهینه سازی یک وب سایت و همچنین تمام مطالب موجود در آن سایت که نتیجه آن ظاهر شدن وب سایت در نتایج گوگل می باشد میگویند.تعریف دقیقی از این مطلب موجود نیست . سئو نیاز به درک کار موتور های جستجو و آنچه افراد جستجو میکند را دارد.چرا و چگونگی سرچ افراد مختلف هم از مسائل بسیار مهم است.

Speed-Up-Your-Search-Engine

نظر بنی آریولا

گوگل به طور مداوم و روز مره بر اساس الگوریتم های خود که در حال توسعه و بهبود بخشیدن می باشد.تا یک ماشین پیشرفته ایجاد کند.هر چه بیشتر یادبگیر انسان کمتر میتواند دخالت کند.با گدشت سالها استراتژهای بسیاری برای سئو وجود دارد.به روز رسانی های الگوریتم های گوگل باعث شده که هر روزه این علم تغییر کند و یک عامل ثابت نماند.محتوای سودمند را در اختیار کاربران میگذارد . محتوای سودمند به مطالبی میگویند که کاربران دوست دارند آنها را بخوانند ، تماشا کنند ، گوش دهند و به اشتراک بگذارند.با محتوا با کیفیت قطعا به رتبه خوبی در گوگل خواهید رسید.اولویت اصلی در سئو تولید محتوای مناسب و هدفمند میباشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن